Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Mert Oto Kurtarma'yı yakından tanımaya ne dersiniz? Oto kurtarma dünyasında pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Mert Oto Kurtarma, 1989 Ocak ayında, İzmir’de faaliyete geçti.

Oto kurtarma sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle oto kurtarma ve şehirler arası araç taşıma yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak filosunu genişletti ve tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı. Kaza yapan araçlar için önemli olan kriz anı yönetimi konusunda, şirketimizin profesyonel olduğu bir konudur. Sektörde birçok kurumsal olduğunu belirten firmalara nazaran çalışanlarımız zor zamanlarınızda size rehberlik etmekte ve en az zararla aracınızı çekmektedir.

Daima gelişip, oto kurtarma ve araç taşıma'da en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Mert Oto Kurtarma olarak, üç farklı proje ile sektörün en önemli dalları olan ” Oto kurtarma, Araç taşıma, iş makinası taşıma ” alanlarında hizmet sağlıyoruz. Dört farklı alt hizmetimiz ile de, ” Forklift taşıma, motosiklet taşıma, tekne taşıma, jeneratör taşıma ” gibi alanlarda müşteri bazlı çalışmalarımız yer almaktadır. Mert Oto Kurtarma olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.